Co, jak, proč?

25. července 2016 v 13:48 |  Život s knihou
Proč jsem založila blog, pravidelnost článků a rubriky.


Sama nevím, jak mě vůbec napadlo si založit blog. Možná tím, že jsem začala sledovat knižní blogy, o kterých jsem do teď nevěděla. A přišlo mi fajn, že lidi takové blogy mají, protože čtení v dnešní době počítačů a všemožné elektroniky není úplně na prvním místě. Taky aspoň vidím, že nejsem jediný blázen do knížek a to mě vždycky těší. Navíc recenze na knížky jsou super, protože si můžu přečíst, co si o ní myslí někdo jiný a pak se rozhodnout, zda se do ní pustím nebo to nebude nic pro mě.

Na základě toho jsem si řekla, že taky dost čtu a třeba by i moje recenze a doporučení ohledně knížek mohli někoho zajímat. Vždycky je lepší mít na jednu věc víc pohledů. Tak uvidíme.

Určitě tady najdete recenze - tak trošku základní kámen knižního blogu. Zveřejním také svoje seznamy. Podle různých témat, žánrů, autorů a další. Bude si moct také přečíst články o životě knihomola (oblíbení autoři, kde čtu nejraději, moje názory na e-knihy a mnoho dalšího). Asi Vás zarazí rubrika Povinná četba nepovinně. Tuhle rubriku jsem se rozhodla založit, protože stejně jako většina lidí na střední škole, jsem nechtěla číst povinnou četbu. Asi z principu. Po pár letech jsem se ale zarazila a přišla myšlenka, že přece kdyby ty knížky neměly něco do sebe, tak nám je (snad) nikdo nenutí. A proto tedy, s odstupem pár let, se pustím do povinné četby. A jak to dopadne? To se dozvíte právě v téhle rubrice.


Chtěla bych každý týden vydat jeden článek (středa), jednou za 14 dní seznamy (pondělí). Recenze se budou objevovat podle toho jak dočtu knížky - což by podle mého tempa čtení mělo být poměrně často Mrkající Povinná četba nepovinně bude pravděpodobně vycházet jednou do měsíce. Budu se tyhle termíny snažit dodržet Usmívající se


Postupně se budu snažit přidávat další rubriky a vymýšlet pro Vás něco zajímavého.

Niky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Ivana | E-mail | 28. července 2016 v 21:02 | Reagovat

Myslím,že je super nápad,nám všem čtenařům poradit,které knihy právě teď máme číst. Budu vědět,po jaké knížce mám v knihovně či knihkupectví sáhnout
Bravo Nikče za tyto články!😊😀

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama